آراد لواشک
خانه / ترشک / فروش مستقیم ترشک به صورت فله

فروش مستقیم ترشک به صورت فله

فروش ترشک فله و بسته بندی شده در ظروف پت در این سایت انجام می شود. انواع ترشک فله در طعم های مختلف تولید می شود و شما می توانید محصول مورد نیاز خود را در این فروشگاه تهیه نمایید. فروش ترشک فله از طریق اینترنت و به صورت مستقیم انجام می شود و سفارش شما مستقیما از کارخانه ارسال می شود.

انواع مختلف ترشک فله

ترشک های میوه ای در انواع مختلف طعم و بسته بندی تولید می شوند. بسته بندی های کوچک مخصوص سوپر مارکت ها و بسته بندی های فله در ظروف پت برای مراکز پخش و مغازه های عرضه ترشیجات!

فروش ترشک فله
طعم جذاب ترشک به همراه شیره میوه ای داخل آن برای مصرف کننده به ویژه کودکان بسیار خوشایند بوده و عامل مهمی برای استقبال مردم از این محصول می باشد. ترشک های فله ای در طعم های مختلفی تولید می شوند که می توان به لیست زیر اشاره کرد:

  • آلبالو
  • آلوچه
  • انار
  • زرشک
  • آناناس
  • زردآلو
  • مخلوط چند میوه

که هر کدام از این طعم ها طرفداران خاص خود را دارند.

فروش مستقیم محصولات در اینترنت

خریدار و مصرف کننده همیشه به دنبال تهیه محصولات از عمده فروش و تولید کننده می باشد. قیمت مناسب تر و صرفه اقتصادی را می توان به عنوان مهم ترین عامل خرید مستقیم دانست.
برای عرضه مستقیم محصولات راه های مختلفی وجود دارد اما عرضه از طریق اینترنت و فضای مجازی را می توان به عنوان بهترین راه دانست زیرا ارتباط تولید کننده و مصرف کننده در هر نقطه از جهان که باشند به سادگی امکان پذیر می باشد.
به دلایل ذکر شده ما در این مجموعه انواع ترشک، لواشک و آلوچه را از طریق اینترنت به صورت مستقیم عرضه می کنیم تا خریدار بتواند محصول مورد نیاز خود را با مناسب ترین قیمت تهیه نماید.

منبع : ترشک

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مرضیه محتشم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129725239

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت خرید انواع ترشک با کیفیت

لیست قیمت خرید انواع ترشک با کیفیت شامل نرخ تولیدات شرکت های مختلفی می باشد که در ایران به راه افتاده اند و هر کدام از این تولیدی ها محصول های شان را با نرخ های

آراد لواشک