آراد لواشک
خانه / ترشک / خرید آنلاین ترشک و لواشک با کیفیت

خرید آنلاین ترشک و لواشک با کیفیت

خرید آنلاین ترشک و لواشک برای شما عزیزان ارائه می شود تا بتوانید از خدمات بهتر و سریعتری بهره مند شوید. این روش های جدید خرید و فروش به شما این اجازه را می دهد تا جزئیات محصولات را به خوبی بررسی نموده و بعد برای خرید اقدام فرمایید. انواع ترشک و لواشک و آلوچه فرآوری شده با کیفیت عالی به صورت عمده و در بسته بندی متنوع و فله و کیلویی در اختیار شما قرار می گیرد.

خرید آنلاین ترشک

چرا با شنیدن اسم ترشک و لواشک آب دهان راه می افتد؟

این اصطلاحی که گفته می شود آب دهانم راه افتاد بیشتر به خوراکی های ترش و خوشمزه ای مثل آلوچه، ترشک و یا لواشک شتیده می شود و جالب است بدانید که این امر یک دلیل کاملا علمی دارد. در دستگاه عصبی انسان سیستمی به نام لیمبیک وجود دارد که مربوط به احساس لذت، خاطرات تلخ و شیرین می باشد. این بخش در مورد خوراکی ها نیز عکس العمل نشان می دهد.

زمانی که فرد ۱ بار مزه ترش ترشک و لواشک یا آلوچه را حس کرده باشد وقتی چشمش به آنها بیفتد و یا اسمی از آنها بشنود این سیستم شروع به یادآوری حس اولین بار می کند و اینگونه است که بزاق دهان ترشح می شود و اصطلاحا می گویند آب دهانم راه افتاد. جالب است بدانید که اگر فرد حتی ۱ بار مزه ترشک یا لواشک را نچشیده باشد، این حس برای او تکرار نمی شود و بزلق دهان ترشح نمی شود.

خرید آنلاین ترشک

خرید آنلاین ترشک و لواشک با کیفیت

محصولات زیر را می توانید در سبد کالای ما ببینید:

  • ترشک : انار، زرشک، گیلاس، آلبالو، زردآلو و آناناس
  • لواشک کیلویی : آناناس، زرشک، انار، تمشک، هلو، زردآلو و کیوی
  • لواشک بسته بندی : چوبی، پذیرایی، عروسکی، تافی ترش، پستونکی
خرید آنلاین ترشک و لواشک های موجود در ۲ نوع از کیفیت و قیمت که متناسب با بازار شما باشند، انجام می شود.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مرضیه محتشم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129725239

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت خرید انواع ترشک با کیفیت

لیست قیمت خرید انواع ترشک با کیفیت شامل نرخ تولیدات شرکت های مختلفی می باشد که در ایران به راه افتاده اند و هر کدام از این تولیدی ها محصول های شان را با نرخ های

آراد لواشک